بارگیری...
پارچه رومبلی خوب چی بخرم؟

پارچه رومبلی خوب چی بخرم؟

برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا ویژگی های یک پارچه مبلی خوب را با هم بررسی می کنیم. همانطور که می دانید، سرویس مبلمان یکی از مهم ترین ارکان خانه می باشد که تاثیر بسزایی بر زیبایی دکوراسیون منزل دارد.

پارچه رومبلی یکی از اصلی ترین اجزای مبلمان است  که ظاهر خوشایند سرویس مبل کاملا به آن بستگی دارد. تا جایی که در زمان خرید مبلمان جدید بیشترین توجه و سلیقه برای انتخاب پارچه مبلی می شود .

از طرف دیگر هر قدر هم پارچه مبلی باکیفیت باشد پس از مدتی استفاده دچار کهنگی و فرسودگی شده و زیبایی و استحکام اولیه خود را از دست می دهد. 

در این مواقع است که به فکر تعویض مبلمان خواهیم افتاد.

مشکلات اقتصادی و تورم بالا باعث شده است که در حال حاضر اکثر خانواده های ایرانی، به جای خریدن مبلمان جدید، به تعویض پارچه رو مبلی  و تعمیر مبلمان قبلی خود فکر کنند. از این رو انتخاب یک پارچه مبلی با کیفیت و زیبا، در عین حال قیمت مناسب، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
برای انتخاب پارچه مبلمان، از نظر زیبایی نمی توان نظر قطعی و فرمولی کلی ارایه داد، زیرا امری کاملا سلیقه ای است و بستگی به نظر و نیاز مشتری دارد. اما برای بررسی با کیفیت بودن، راه هایی وجود دارد که در ادامه آن ها رابازگو خواهیم کرد:

ویژگی های پارچه مبلی خوب

1-عدم کشیده شدن پارچه مبلی

پارچه مبلی را در جهت های مختلف بکشید، یک پارچه مبلی خوب هیچ زمان کش نمی آورد.اگر پارچه کشیده شود پس از مدتی بافت آن از هم باز شده و استحکام اولیه خود را از دست خواهد داد.

راه دیگری که می‌توان مطمئن شد پارچه کشیده نمی شود این است که نمونه های دوخته شده همان پارچه را ببینید. اگر در قسمت دوخت  پارچه کشیدگی بوجود امده و سوراخهای دوخت از حد معمول بزرگتر هستند، پارچه کیفیت مناسبی ندارد

 

2-تراکم و فشردگی بالای پارچه مبلی 

یک پارچه مبلی خوب فشردگی و تراکم بالایی دارد. پارچه مبلی را با دقت لمس کنید،با لمس کردن تا حدود زیادی تراکم پارچه مشخص می شود. (همچنین می توانید پارچه را در مقابل نور بگیرید و تراکم آن را بررسی کنید.) 

اگر پارچه مبلی با تراکم خوب نباشد بعد از مدتی استفاده در اثر نشستن افراد یا کشیده شدن اجسام تیز زیبایی خود را از دست خواهد داد. اگر پارچه مبلی با کیفیت می‌خواهید حتما این موارد را در نظر بگیرید.

3- وزن بیشتر پارچه مبلی

هرچند نمی توان به وزن بالاتر به عنوان یک فاکتور مثبت همیشگی نگاه کرد. اما پارچه مبلی خوب که تراکم بالا داشته باشند طبیعی است که سنگین تر هستند و وزن بالاتری هم دارند. 
برای بررسی وزن می توان به سادگی قسمتی از پارچه مبلی را در دستتان بگیرید، یک پارچه مبلی خوب معمولا وزن سنگینی دارد.

پارچه مبلی برای مدتها در پراستفاده ترین قسمت منزل شما که معمولا اتاق پذیرایی یا نشیمن می باشد قرار می‌گیرد. پس سعی کنید پارچه ای خریداری کنید که در عین زیبایی استحکام خوبی داشته باشد. 
 توصیه می کنیم ابدا قیمت پارچه مبلی را ملاکی برای خرید در نظر نگیرید.و بخاطر کمی ارزانتر بودن خودتان را از یک پارچه مبلی با کیفیت محروم نکنید.

از کجا می توانم پارچه رومبلی با کیفیت و چنین ویژگی هایی خریداری کنم؟

متاسفانه بازار پارچه مبلی هم مثل سایر بازار ها در حال حاضر مملو از پارچه های بدون کیفیت چینی است . البته پارچه چینی هم کیفیت های متفاوتی دارد که در هنگام خرید حتما باید به آنها توجه شود .

پارچه رومبلی ترکیه ای یکی از با کیفیت ترین پارچه های رومبلی موجود در بازار است. گالری ونوس با سال ها تجربه و سابقه در زمینه واردات پارچه رومبلی، توانسته است به خوبی نیاز های مشتریان را درک و شناسایی کند و به همین منظور مجموعه ای از بهترین های کارخانه ایشیک و اویپک ترکیه را در کشور عزیزمان برایمان فراهم آورده است.

مشتریان محترم می توانند در هر ساعت از شبانه روز به سایت گالری ونوس مراجعه نمایند و محصولات را از نظر ظاهر و مشخصات با یکدیگر مقایسه نمایند و سپس اقدام به خرید نمایند. 

برای اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید یا از قسمت تماس با ما فرم مربوطه را پر نمایید. کارشناسان فروش گالری ونوس در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

نظرات کاربران

نظر بدهید