بارگیری...
طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه | گالری پارچه ونوس

طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه | گالری پارچه ونوس

طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه، سوال بسیاری از مشتریان ماست. با توجه به ظرافت این نوع مبلمان و پارچه مرغوبش، نگهداری از آن هم باید با دقت انجام شود. ترفندهای شستشوی بدون هزینه مبلمان سلطنتی در خانه را در ادامه این مطلب بخوانید.

رنگ های ترند دکوراسیون در سال 2021

رنگ های ترند دکوراسیون در سال 2021

همه‌ی ما برای رهایی از روزمره‌گی و ایجاد تغییر در فضا، عموما از تغییر رنگ و تغییر دکوراسیون استفاده می‌کنیم. رنگ های ترند دکوراسیون هر سال با توجه به رنگ هایی که شرکت پنتون (pantone) اعلام می‌کند و ایده های طراحان سراسر دنیا، انتخاب می‌شود. در کنار انتخاب رنگ هر سال، شعار یا دلیل انتخاب آن رنگ هم اعلام می‌شود. رنگی که امسال یعنی سال 2021 مطرح شد، شامل رنگ خاکسری خنثی و رنگ زرد گرم می‌باشد. شعار این رنگ هم با عنوان «اتحاد» انتخاب شده است. این ترکیب که بیانگر انعطاف و خوش بینی و مثبت اندیشی است و همان چیزی است که برای نوسازی و از سر گرفتن زندگی به آن نیاز داریم.

وضعیت بازار مبل ایران در روزهای پایانی سال

وضعیت بازار مبل ایران در روزهای پایانی سال

صنعت چوب و به تبع آن صنعت مبلمان یکی از حوزه هایی است که بازده بسیار خوبی دارد و در صورت سرمایه گذاری در این بخش نرخ بازگشت سرمایه آن به نسبت کوتاه است. جالب است بدانید این صنعت حدود 9 درصد از اشتغال کشور را تشکیل میدهد و با 100 هزار واحد صنفی فعال، گردش مالی این صنعت در اقتصاد رقمی بالغ بر70 هزار میلیارد تومان است.

تاثیر رنگ و طرح پارچه مبلی بر دکوراسیون داخلی خانه

تاثیر رنگ و طرح پارچه مبلی بر دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون های داخلی خانه هایی که از نظر ما بی نظیر و فوق العاده هستند ، در نگاه اول شاید خیلی بر طراحی آن دقت شده باشد و ما تصور کنیم که برای هر بخش آن مانند رنگ دیوار ، رنگ و طرح مبلمان دکوراسیون داخلی خانه در طراحی آنها زمان زیادی گذاشته شده باشد. اما در نهایت با کمی تامل بیشتر خواهیم فهمید که تنها با تغییر یک قسمت چه تاثیر بسازایی در دکوراسیون داخلی منزل گذاشته است. پس در نتیجه لازم نیست برای یک دکوراسیون داخلی بینظیر حتما کل وسایل منزل تغییر پیدا کند. مبلمان جزء اصلی ترین بخش از دکوراسیون داخلی هر خانه ، اداره، محل کار و سالن های اجتماع است . بی دلیل نیست که اگر با قطعیت بگوییم طرح و رنگ پارچه مبلی میتواند بکلی فضای دکوراسیون را دگرگون کند. در ادامه قصد داریم تا مطالبی درمورد انتخاب رنگ پارچه مبل و همچنین به نکاتی که باید هنگام انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون منزل داشته باشیم اشاره کنیم.