بارگیری...

شستشوی مبل

بازدید : 578

کد محصول : st 1010

دسته بندی : پارچه مبل


روش های تمیز کردن مبل سلطنتی
برای تمیز کردن مبل استیل نیاز به حلال های پاک کننده دارید. این پاک کننده ها به راحتی حل می شوند. بیشتر مبلمان ها دارای برچسب لازم برای شست و شو هستند. این لیبل ها در تمیز کردن مبل سلطنتی مورد توجه قرار می گیرند. در واقع در لیبل های مبلمان می توان شرایط شست وشوی مبلمان را مشاهده کرد.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138404019 05138454160 تماس بگیرید

تمیز کردن مبل استیل با سرکه و مایع دستشویی

برای تمیز کردن مبل استیل یک سلطل آب مقطر آماده کنید. برای تمیز کاری مبل سلطنتی، آب لوله کشی توصیه نمی شود. آب لوله کشی دارای املاح معدنی است و امکان شست و شوی مطلوب مبل سلطنتی را فراهم نمی کند.

  • سه دستمال پارچه‌ای تمیز در رنگ روشن آماده کنید.
  • مایع دستشویی و سرکه مقطر به عنوان حلال های مهم در تمیز کردن مبل سلطنتی مورد توجه قرار می گیرد.

توجه داشته باشید بعد از ترکیب مواد در آب مقطر باید محلول آماده شده بر روی قسمت کوچکی از مبل تست شود و آن گاه محلول را بر روی سایر نواحی مورد استفاده قرار دهید.

شروع به کار:

برای شروع کار ابتدا مبل سطلنتی را جاروبرقی بکشید. با این کار می توانید گرد و غبار را از دل مبلمان بیرون بکشید.

برای ترکیب محلول شست و شو، باید یک قاشق غذا خوری مایع دستشویی و یک قاشق غذاخوری سرکه را در ۲ فنجان آب مقطر میکس کنید. در ادامه دستمال پارچه‌ای را بردارید و به مواد محلول آغشته نمایید.

در ادامه پارچه را بر روی نقاط لکه دار مبل سلطنتی بکشید. بهتر است از مالش دادن پارچه بر روی مبلمان اجتناب کنید. این موضوع می تواند باعث آسیب به بافت مبلمان شود. مبل را بیش از حد خیس نکنید. زیرا اگر رطوبت به درون الیاف پارچه نفوذ کند خشک کردن آن بدون دستگاه به سادگی میسر نمی‌باشد. این امر ممکن است سبب از ریخت افتادن پارچه و از دست دادن شکل اولیه آن در طول زمان شود. دقت کنید مواد شوینده به قسمت چوبی مبل نفوذ نکند. زیرا رطوبت میتواند باعث ایجاد پوسیدگی و ترک در چوب شود. اگر این اتفاق افتاد بلافاصله چوب را خشک کنید.

حالا یک پارچه میکروفیبر تمیز دیگر بردارید و با آب مقطر مرطوب کنید. در واقع این پارچه تنها با آب مرطوب می شود. بر روی محل لکه گیری شده بکشید تا اثری از صابون باقی نماند. برای مرحله سوم تمیز کردن مبل سلطنتی آماده شوید. از یک پارچه میکروفیبر دیگر برای خشک کردن محل لکه استفاده نمایید و به این ترتیب کار را به پایان برسانید.

اگر تمایل دارید برای تمیز کردن مبل سلطنتی از برس خشک بهره مند شوید، بهتر است این برس را در نوع موی طبیعی و سفت انتخاب کنید. برس خشک برای از بین بردن ذرات شل مبل کاربرد دارد. برس خشک می تواند بیرون آورنده گرد و غبار از داخل مبل به سطح مبل باشد.