بارگیری...

شستشوی مبل استیل

بازدید : 1044

کد محصول : st 8888

دسته بندی : پارچه مبل


مبل سلطنتی چیست؟
به طور کلی سه نوع مبل در صنعت دکوراسیون داخلی برای چیدمان منازل به کار گرفته می شود. مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل محبوب ترین سرویس های مبلمان هستند.طریقه شستن مبل سلطنتی ( استیل) با مبلمان کلاسیک و راحتی اندکی متفاوت است. مبل سلطنتی در عرف رایج همان مبل استیل است که گاهی به این نام نیز خوانده می شود. جنس مواد به کار رفته در مبلمان سلطنتی، پارچه، چوب، ابر و فوم است. در مقایسه با مبل های راحتی، چوب های اعلا و نفیس تری در مبل استیل یا سلطنتی استفاده می شود.

مبل های این گروه شکل و شمایل پر زرق و برق و لوکس تری دارند. ازتفاع پشتی این نوع مبلمان بلندتر است و از ظرافت های خاصی روی پایه ها و دسته ها استفاده شده است. همین موضوع شستن مبل در خانه را سخت تر کرده است. روی برخی از این وسایل حتی طرح های منبت کاری هم دیده می شود و قیمت بالاتری دارند. نباید موقع شستشو به این ظریف کاری ها آسیب برسد.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138404019 05138454160 تماس بگیرید

تمیز کردن مبل مخمل با موادی که در خانه دارید!

طریقه شستن مبل سلطنتی در منزل

این نوع مبلمان سنگین تر از مبل های راحتی منزل بوده و جابجایی آن دشوارتر است. برای شستشوی مبلمان باید از خدمات خشکشویی مبل در منزل کمک بگیرید. به این ترتیب بدون اینکه نیاز به حمل و نقل مبل ها باشد، نظافت و تمیزکاری در همان محل انجام می شود. این مبل ها خیلی با دوام و مستحکم هستند اما شستشوی غیر اصولی می تواند موجب آسیب به طرح های منبت کاری و حتی پارچه رویه مبلمان شود. به طور معمول پارچه رومبلی به صورت یکپارچه بر روی تشک یک تکه، کشیده شده است. این موضوع کار نظافت و شستشو را ساده می کند. 

 

چگونه مبل ها را با بخارشوی خانگی تمیز کنیم؟

بهترین طریقه شستن مبل سلطنتی

برای اینکه عملیات شستشو به درستی انجام شود لازم است تا ابتدا مبل ها غبارگیری شود. قبل از هر کاری با مکش قوی جاروبرقی روی مبل ها را گردگیری کنید. برای اینکه به رویه مبل آسیب نرسد از سری مخصوص گردگیری مبلمان استفاده کنید. همه جاروبرقی ها این سری را دارند. در نظافت هفتگی نیز می بایست پرز و موهای روی مبل ها را بگیرید و گرد و خاک آن را تمیز کنید. به این ترتیب طول عمر و ماندگاری مبلمان بیشتر خواهد شد. گرد و غبار اصلی ترین عامل کثیف شدن مبل ها هستند.

سپس می توانید با استفاده از یک دستمال میکروفایبر، دسته های چوبی مبلمان را تمیز کنید. شستشوی سالیانه یا ۲ سال یکبار مبل ها توصیه می شود. برای اینکار باید همه قسمت های مبلمان با آب و مواد شوینده، تمیز شود. به خصوص در مورد مبل سلطنتی سفید رنگ، امکان لک شدن مبل ها بیشتر است. این لکه ها ظاهر مبل را کثیف و قدیمی نشان می دهند. برای شستن مبل سلطنتی حتما با شرکت خدماتی تماس بگیرید. این کاری نیست که خودتان بتوانید انجام دهید.