بارگیری...

اسپورت بگونیا

بازدید : 1421

کد محصول : st 3020

دسته بندی : پارچه مبلی ازن ترکیه

برند : ازن ترکیه


پارچه مبلی | اسپورت ترک ، طرح : بگونیا |
کار شرکت اوزون ترکیه

همراه : 09151154068


قیمت: 550,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151154068

تلفن ثابت :   05138454160 05138404019 09155126366

پارچه اسپورت بگونیا یک پارچه با الیاف طبیعی می باشد که در مقاله شناخت انواع پارچه مدل های مختلف با جنس های گوناگون پارچه مبلی را بررسی کرده ایم.همچنین در ادامه چند مورد از پارچه مبلی الیاف طبیعی را مورد بررسی قرار داده ایم.

پارچه الیاف طبیعی مانند: کتان، لینن، پشم، ابریشم، چرم، ویسکوز ریون و استات می باشد. کتان مقاومت خوبی در برابر سایش، تغییر رنگ و نخ کش شدن دارد. ولی زود لک و چروک می شود.
لینن، تحمل کمی در برابر سایش دارد، زود لک و چروک می شود و شستن آن کار آسانی نخواهد بود. بنابراین بیشتر برای محیط های رسمی که تردد کمتری دارند، قابل استفاده است.
پشم، مقاوم در برابر تغییر رنگ، نخ کش شدن، چروک و لکه است. اگر به صورت کاملاً طبیعی استفاده شود، در اثر شستشو و تماس با آب حالت کوبیده و نمدی پیدا می کند.
ابریشم؛ بسیار ظریف، شکننده، و درخشان است. تنها برای استفاده رسمی در فضاهایی که تردد بسیار کمی دارند پیشنهاد می شود. لکه بری آن کاری تخصصی است.
چرم؛ به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن است. مقاوم در برابر سایش، اما در برابر خراشیدگی مقاومت پایینی دارد. با گذشت زمان نرمی و لطافت بیشتری پیدا میکند.
ویسکوز ریون ها؛ از خمیر کاغذ ساخته می شوند، بنابراین مقاومت بسیار کمی در برابر آب دارند. جذب رطوبت آنها بسیار بالاست. استحکام خوبی در برابر سایش دارند. نرم، لطیف و درخشنده هستند و  زود چروک می شوند. با ترکیب با الیاف مصنوعی (نایلون، پلی استر) جذب رطوبت آن کاهش پیدا کرده و اصلاح می شوند.
استات ها؛ هم از سلولوز طبیعی گرفته می شوند و به صورت لیف های استات در می آیند. جذب رطوبت بسیار بالا، مقاومت سایش کم، استحکام کم تارها از خصوصیاتی هستند که با ترکیب با الیاف مصنوعی دیگر (نایلون، پلی استر) اصلاح می شود. مقاومت خوبی در برابر چروک دارند.

پارچه اسپورت بگونیا دارای عرض 1.40 متر می باشد و از پارچه اسپورت بگونیا برای مبلمان اسپورت و دستک پرده می توان استفاده کرد.همچنین برای شستشوی صحیح پارچه مبلمان می توانید مقاله شستشوی مبلمان را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

شناخت انواع پارچه/www.galleryvenus.ir

شستشوی مبلمان/www.galleryvenus.ir

خرید و قیمت پارچه مبلی پارچه پرده ترک و یزد مرتبط