بارگیری...
گالری پارچه ونوس | انواع پارچه مبلی پرده ترک ایرانی خارجی

گالری پارچه ونوس | انواع پارچه مبلی پرده ترک ایرانی خارجی


گالری پارچه ونوس کلکسیونی از بهترین، باکیفیت ترین و معروف‌ترین برندهای خارجی پارچه مبل و پرده

ادامه ...

مطالب آموزشی

طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه | گالری پارچه ونوس

طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه | گالری پارچه ونوس

طرز شستشوی مبل سلطنتی استیل در خانه، سوال بسیاری از مشتریان ماست. با توجه به ظرافت این نوع مبلمان و پارچه مرغوبش، نگهداری از آن هم باید با دقت انجام شود. ترفندهای شستشوی بدون هزینه مبلمان سلطنتی در خانه را در ادامه این مطلب بخوانید.

سه شنبه 13 دی 1401 /356
تاثیر رنگ و طرح پارچه مبلی بر دکوراسیون داخلی خانه

تاثیر رنگ و طرح پارچه مبلی بر دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون های داخلی خانه هایی که از نظر ما بی نظیر و فوق العاده هستند ، در نگاه اول شاید خیلی بر طراحی آن دقت شده باشد و ما تصور کنیم که برای هر بخش آن مانند رنگ دیوار ، رنگ و طرح مبلمان دکوراسیون داخلی خانه در طراحی آنها زمان زیادی گذاشته شده باشد. اما در نهایت با کمی تامل بیشتر خواهیم فهمید که تنها با تغییر یک قسمت چه تاثیر بسازایی در دکوراسیون داخلی منزل گذاشته است. پس در نتیجه لازم نیست برای یک دکوراسیون داخلی بینظیر حتما کل وسایل منزل تغییر پیدا کند. مبلمان جزء اصلی ترین بخش از دکوراسیون داخلی هر خانه ، اداره، محل کار و سالن های اجتماع است . بی دلیل نیست که اگر با قطعیت بگوییم طرح و رنگ پارچه مبلی میتواند بکلی فضای دکوراسیون را دگرگون کند. در ادامه قصد داریم تا مطالبی درمورد انتخاب رنگ پارچه مبل و همچنین به نکاتی که باید هنگام انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون منزل داشته باشیم اشاره کنیم.

پنجشنبه 7 اسفند 1399 /1636
ترفندهای چیدمان مبلمان پذیرایی

ترفندهای چیدمان مبلمان پذیرایی

مبل برای ما ایرانی ها که نشستن زیر کرسی و تکیه زدن برپشتی ها قدیمی را با هیچ لذتی عوض نمیکردیم واژه ای ناآشنا بود.ولی مانند تمام تغییرات بزرگ مبل و هم دسته هایش وارد فرهنگ و خانه های ما شدند.ابتدا انواع مبلمان سلطنتی و به عبارتی اعیانی تر توسط قشر مرفه جامعه استفاده شد و به مرور زمان تمام مردم اعم از دارا و ندار این همنشین راحت را وارد دایره ی زندگی خود کردند.امروزه کمتر خانه ای را مشاهده میکنید که حداقل یک دست مبلمان سه نفره یا مبلمان هفت نفره یا..نداشته باشند.

چهارشنبه 15 بهمن 1399 /1950